ÚSPĚCH NAŠICH KLAVÍRISTŮ

By 5.3.2024 No Comments

V pátek 1.3. se v ZUŠ Dobřichovice konalo okresní kolo klavírní soutěže ZUŠ MŠMT. Naše škola ve školním kole nominovala 9 klavíristů. Soutěže se zúčastnilo celkem 57 soutěžících v devíti věkových kategoriích. Naši klavíristé se umístili v šesti kategoriích na prvních místech, což je velký úspěch vzhledem k tomu, že se žáci ZUŠ Harmony zúčastnili této soutěže poprvé v historii školy.

V nulté kategorii získala 1. místo Tereza Smékalová ze třídy Sabiny Vajdové. Ze stejné třídy je Matěj Pečený, který se umístil na 1. místě v první kategorii. Ve třetí kategorii si první místo odnáší Jakub Hončík ze třídy pana učitele Tomáše Hojdysze a ve čtvrté kategorii obsadila 1. místo Alžběta Červeňáková ze stejné třídy. V šesté kategorii naši školu reprezentovali dva účastníci. První místo si vybojovala Dominika Macáková (T. Hojdysz) a druhé místo získal Tobiáš Bursík (S. Vajdová).

V 8. kategorii se umístil Šimon Červeňák na 3. místě ze třídy pana učitele Jana Pudláka.

V poslední 9. kategorii podala skvělý výkon Karolína Česká (T. Hojdysz) a získala 1. cenu a 3. cenu obdržel Miroslav Čermák (S. Vajdová).

Všem klavíristům a jejich pedagogům srdečně gratulujeme za výborné výkony a přejeme mnoho úspěchů a motivace do další práce.