SPOLUPRÁCE

By 27.3.2023 No Comments
Počínaje školním rokem 2018/2019 se naší ZUŠce podařilo navázat spolupráci mezi žáky našeho klavírního a dechového oddělení a orchestrální sekcí ZUŠ Libčice nad Vltavou. Naši studenti se zapojili do plného chodu orchestru a jako hudebníci se účastnili nastudování takových skladeb jako Air od J. S. Bacha, Rigaudon od Bachova současníka H. Purcella nebo Vals č.2 od D. Šostakoviče. Libčický orchestr pod taktovkou Jiřího Zelenky své posluchače pravidelně těší i melodiemi filmovými, pohádkovými nebo muzikálovými. Letos naši žáci s orchestrem pojedou do italského Porta San Giorgia, kde budou vystupovat.
Jsme moc rádi, že naši žáci zúročují zkušenosti nabyté studiem u nás i v jiném hudebním prostředí. Otevírá se jim tak možnost naplno prožívat radost z hudby a společného hraní.