SOUTĚŽ DANZA MUNDIAL

By 3.3.2023 No Comments

Dne 24. a 25. 2. 2023 se v německém Selbu konala klasifikační soutěž na světové finále soutěže Danza Mundial. Pedagožka Sabina Bažantová vybrala reprezentantky za taneční obor a také sama soutěžila spolu s nejstaršími a nejzkušenějších studentkami našeho tanečního oddělení.

Výsledky předčily naše očekávání
V kategorii „Moderní tanec – duety a tria – děti” ziskaly s choreografií Mercy Barbora Kučerová a Nikola Vacková 2. místo a Claudia Lukander a Ela Hončíková místo 3. (pouze o bod za místem 2.). Dívky podaly neskutečné výkony a v mezinárodní konkurenci si vedly senzačně.
Druhý den si z kategorie „Moderní tanec – skupina – dospělí“ odvezly naše nejstarší taneční zlato, pohár a kvalifikaci na světové kolo, které proběhne v červnu.
Tuto soutěž tanecnice ZUŠ Harmony zatím považuji za svůj největší úspěch.
Jste neskutečné! Moc všem gratulujeme a děkujeme za podporu rodičům, učitelům i kamarádům ❤️