KVALIFIKOVALI JSME SE NA SVĚT

By 20.2.2024 No Comments
V pátek 16. a v sobotu 17. února se v německém Selbu konala mezinárodní taneční soutěž a taneční obor ZUŠ Harmony tak mohl opět po roce jet, zkusit porovnat své síly s ostatními tanečními školami.
Páteční odpoledne soutěžili v Rosenthal Theatre dívky z 4.-6. ročníku v kategorii Moderní tanec (10 – 14 let). Všech 6 studentek tanečního oboru předvedli skvělý výkon a vybojovaly si tak zlatou medaili a kvalifikaci na světové kolo, které se letos bude konat v červnu v Nizozemsku.
Dále pak soutěžila se svým sólem, v kategorii Moderní tanec, Claudia Lukander, která ve velké konkurenci obsadila 9. místo ze 14 a Nikola Kučerová s Annou Voříškovou se svým duetem získaly 5. místo z 9.
V sobotu 17. února přijely do Selbu soutěžit nejstarší dívky i s paní učitelkou Sabinou. V kategorii „Moderní tanec – dospělí“ získaly 1. místo z 11 dalších týmů. Za kategorii „Jazz Dance – dospělí“ pak 3. místo a Alexandra Mádrová se svým sólem byla 2. z 9. Dívky se tak rovněž kvalifikovaly na světové kolo.
„Děkujeme mnohokrát paní ředitelce Majdě Markové, za její úžasnou podporu nejen její důvěrou a fanděním nám, ale i finanční, jelikož tyto soutěže v zahraničí jsou dost nákladné. Také všem známým a rodičům, kteří v nás věří a jsou tu pro nás i v časech, kdy jsou tréninky šílená dřina a člověk má pocit, ze už to nezvládne, nebo když medaile necinkají jako včera… Zkrátka děkujeme, že jste tu pro nás i v těch těžkých chvílích, které jsou však pro tyto úspěchy nezbytné.

Děkuji všem svým studentkám – soutěžícím. Jsem na vás neskutečně moc pyšná.“ – Sabina Daniela Bažantová, taneční obor ZUŠ Harmony
Všem moc gratulujeme ❤️