ÚSPĚCHY V TANEČNÍCH SOUTĚŽÍCH

By 28.6.2021 No Comments

Slánské tančení

V dubnu se 5 děvčat pod vedením Sabiny Bažantové zúčastnilo taneční on-line soutěže Slánské Tančení. Soutěž se lišila od ostatních tím, že se hodnotilo i zpracování videa, střih, práce s kamerou a jak byl tanec choroegraficky uzpůsoben na kameru. Soutěžily jsme v kategorii Výrazový tanec – sólo a prvních 5 míst bylo našich .

1. místo Valerie Kopecká – Experience,
  2. místo Helena Šantová – Losing Game,
  3. místo Viki Lukander – Someone Like You, 4. místo Ella Profousová – Lost On You a 5.místo Daniela Vávrová – Chasing Memories ❣️

Holky rovněž z cca 150 choreografii získaly cenu poroty za nejlepší videa a Valerie Kopecká získala ocenění Celkový vítěz Slánského tančení ze všech kategorii. Obrovská gratulace! Jsme pyšní!

Dance World Cup

Koncem května se vybrané dívky z tanečního oboru účastnily mezinárodní taneční soutěže Dance World Cup. Po úspěchu na Slánském tančení následovala další úspěšná událost . Z celkových 20 choreografií v kategorii Sólo Contemporary / Moderní tanec jsme získaly:

1. místo Helena Šantová – Losing Game
  2. místo Valerie Kopecká – Experience
  3. místo Natálie Suchánková – Sinking
  4. místo Daniela Vávrová – Chasing Memories
  5. místo Victoria Lukander – Someone Like You
  6. místo Ella Profousová – Lost On You
  7. místo Veronika Dráberová – You Haven’t Seen The Last Of Me

V kategorii Duet Contemporary / Moderní tanec se umístily Valerie Kopecká a Helena Šantová na 2. místě z 5 s choroegrafií The Bad Inside Me

Máme velkou radost!

Čáslavský Čtyřlístek

Poslední soutěží letošní sezóny byl Čáslavský Čtyřlístek. A byl jakousi třešničkou na dortu za touhle úspěšnou, i když Covidovou, taneční sezonou a my jsme proto moc šťastné a těšíme se na příští rok, který snad přinese více radosti a offline akcí a budeme se moci podívat na prkna divadel a soutěži u nás i v zahraničí.

Kategorie Děti – Sólo Moderní tanec

1. místo z 5 Ela Hončíková – Just Like Fire

Kategorie Junioři – Sólo Moderní tanec (celkem 16 choroegrafií v této kategorii)

1. místo Valerie Kopecká