TANEČNÍ UČITEL ROKU

By 29.5.2023 No Comments
Žákyně tanečního oboru ZUŠ Harmony pod vedením Sabiny Daniely Bažantové se letos účastnily soutěže Taneční učitel roku. Od ostatních klasických soutěží se tato soutěž liší tím, že se posuzuje i životopis pedagoga a zaslaný text s jeho myšlenkami o taneční výchově dětí a mládeže do 15 let. Sabina byla vybrána do finálového kola z 59 zúčastněných mezi 14 dalších učitelů vyhodnocených odbornou komisí jako nejlepších. Finálové kolo se uskutečnilo 25.5. od 17:00 v Městské knihovně v Praze. Každý pedagog mohl vybrat a předvést jednu choreografii, kterou vybrané žákyně na finále odtančily.
“Ačkoli jsme s holkama neobsadily první tři místa, jsem na ně a jejich včerejší výkon moc pyšná. Tvrdě makaly, chodily na tréninky navíc, nechtěly mě zklamat, zapracovaly na sobě a udělaly opravdu velký kus práce. A to je ten hlavní cíl, proč se soutěží účastníme. Nejedeme někam vyhrávat, ale je to pro mě i pro děti motivace na sobě zapracovat a posunout se zase o level výš. Jen to, že jsme se do finále dostaly, je pro nás veliký úspěch a získaný certifikát si hrdě vyvěsíme v tanečním sále 🙂,” říká Sabina.
Holky, gratulujeme!