Štěpán Hodač

hodač

Hraje na trubku a na flétnu od sedmi let, již od mládí vystupoval s různými orchestry. Je absolventem Pražské konzervatoře. Po absolutoriu trubky, flétny a pedagogiky začal vyučovat hře na trubku a flétnu na Základní umělecké škole v Praze 4 – Modřanech, kde vedl několik let žákovský orchestr, se kterým dosáhl řady úspěchů v celostátních i v zahraničních soutěžích. od roku 1990 členem orchestru  Hudby Hradní stráže a Policie České republiky, kde působí dodnes. S tímto orchestrem se účastní řady koncertů jak v České republice tak v zahraničí, vystupuje v  mnoha evropských zemích (Německo, Španělsko, Itálie, Belgie, Nizozemsko aj.), hrál v USA např. v Carnegy Hall a na dalších významných podiích po celém světě. Často hrával také v divadelních orchestrech, například ve Smetanově a Národním divadle. Rád a s láskou bude předávat své cenné znalosti a um Vašim dětem, s jejichž výukou má již bohaté zkušenosti.