J_Lbrov_foto

Absolventka Pražské konzervatoře (prof. F. Pospíšil) a Guildhall School of Music and Drama v Londýně (prof. D. Takeno), kde získala mnohá ocenění v rámci studií, jako např: “ Pyramid Award”; Maurice Warshaw Prize; Sheriff”s Prize for the Violin and the Dove Prize; Chamber Music Prize; 1st Prize at the String Quartet Competition of the Chartered Surveyors’ Company and Dorothy Adams Prize.
Je pravidelně zvána ke spolupráci s Mahler Chamber Orchestra, Irish Chamber Orchestra, Luzern Festival Orchestra pod taktovkou Maestra C. Abbada, D. Hardinga, P. Bouleze, D. Gatti, Esa-Pekka Salonen, Vladimir Jurowski aj. S těmito tělesy vystupuje prakticky po celém světě.
Věnuje se také komorní hře a vystupovala na festivalech jako je Pražské jaro, Haaglanden Chamber Music Festival (Holandsko), Festivo Aschau – Chamber Music Festival (Německo), Martinů Festival a další.
V minulosti natáčela pro Český rozhlas a Českou televizi.