Jan Pudlák

117707453_961446854321507_8132356861740731234_n

Jan Pudlák pochází z hudební rodiny a hře na klavír se věnuje od svých pěti let. Po vystudování hudebního gymnázia v Praze na Žižkově pokračoval se studiu jazzového klavíru na Vyšší odborné škole na Konzervatoři Jaroslava Ježka. V současné době pokračuje ve studiu jazzového klavíru na Akademii múzických umění v Praze. Již během studií se aktivně zapojil do pražské jazzové scény a stal se členem mnoha kapel (Golden Big Band Prague, Tonya Graves Band, Silva Šírová sextet, Avokaduo, Big band VOŠ Milana Svobody, Jazz Elements, Empyrean sextet, JJM Trio, Crescent Quartet). Silný vztah má také k učení dětí, což je dáno skutečností, že takřka od narození pozoroval svou matku, jak vyučuje hře na flétnu, ať už doma soukromě či na Základní umělecké škole Charlotty Masarykové děti všech věkových kategorií. Základní umělecká škola se mu tak v dětství často stávala druhým domovem.