HOLKY ZE ZUŠ HARMONY OVLÁDLY PŘEDNÍ MÍSTA

By 10.4.2021 No Comments

Dne 27.3. 2021 se vybrané dívky z tanečního souboru účastnily mezinárodní soutěže Best World Dance Group On-line. V disciplíně Contemporary Dance, Sólo, Teens (13-15 let) jsme v konkurenci dalších 9 tanečních studií/škol obsadily krásná místa na stupni vítězů
1. místo s maximálním počtem bodů a zároveň cenu poroty “THE BEST SÓLO” obdržela Helena Šantová se svou choreografií „Losing Game“. Helenka tak získala postup na mezinárodní finále v květnu a startovné zdarma! Moc gratulujeme!!!

Na 2. místě ve stejné kategorii se s totožným počtem bodů umístily Victoria Lukander  s choreografí „Someone Like You“ a Ella Profousová s tancem „Lost On You”!

Na 4. místě se umístila Daniela Vávrová se svým tanečním vystoupením „Chasing Memories“ ❣️

A na 6. místě pak skončila Verunka Dráberová s tancem „You Haven’t seen the last of me“
V kategorii Contemporary dance, sólo, děti (6-10 let) 2. místo obsadila Ela Hončíková se svou choreografií „Just Like Fire“
Všem dívkám z tanečního oboru moc gratulujeme! Jsme na ne velmi pyšní a přejeme ji spoustu úspěchu v dalších soutěžích ❤️