Slyšíte to cinkání?
Dne 29.10. se taneční obor pod vedením Sabiny Bažantové zúčastnil pohárové taneční soutěže v Městské knihovně v Praze.
Výsledky a umístění:
Choreografie Breakfast – kategorie: Skupina – Junioři (9-12 let) – Jazz Dance – 2. místo
Choreografie River – kategorie: Skupina – Junioři (9-12 let) – Contemporary Dance – 1. místo
Choreografie Love Into a Weapon – duet Anny Vodičkové a Niki Kučerové – Junioři – Contemporary Dance – 2. místo
Choreografie My Mind & Me – solo Claudie Lukander – Výrazový tanec  – 2. místo
Choreografie Zacyklená – Ellite (16-19 let) – Sólo Alexandry Mádrové – Contemporary – 1. místo a plný počet bodu!
Choreografie Toxic – skupina – Ellite (16-19 let) – Jazz Dance – 1. místo a ocenění poroty za nejlepší choreografii
Všem soutěžícím moc gratulujeme! Rodičům a vedení ZUŠ děkujeme za neskutečnou podporu, bez vás by to nešlo! ❤️
Úspěch v soutěži ‍♀️

Vernisáž a vyhlášení výsledků 15. ročníku regionální výtvarné a literární soutěže pořádané ZUŠ Řevnice.
1.místo ve výtvarné Barbora Formánková a čestné uznaní Vilém Holeček.
1. místo v literární časti Barbora Formánková.
Moc gratulujeme

Jarní Klavíroklání 2023

Máme za sebou soutěž Jarní Klavíroklání, která se konala 19.4.2023 za účasti 27 vybraných mladých umělců ze ZUŠ Harmony, ZUŠ Řevnice a ZUŠ Vrané nad Vltavou. Své výkony tentokrát předvedli na nově zakoupeném koncertním křídle PETROF. Děkujeme za výjimečné výkony a také porotě, která se tohoto nelehkého úkolu výborně zhostila. Velmi si vážíme všech, kteří se podíleli na organizaci celé soutěže a nechali za sebou obrovský kus odvedené práce. Jmenovitě jsou to Tomáš Hojdysz, Sabina Vajdová, Viktor Samiec a Jana Bínová.
Za naši školu se nám povedlo získat tato ocenění:
v 1. kategorii získal
druhou cenu Matěj Pečený,
třetí cenu Evelína Schattauerová a Zara Josefína Bláhová
ve 2. kategorii získal
druhou cenu Richard Plucnara
ve 3. kategorii získali
druhou cenu Jakub Hončík a Vladimír Pečený
ve 4. kategorii získala
druhou cenu Alžběta Červeňáková a Vojtěch Ostatnický
v 5. kategorii získala
první cenu Valerie Prošková,
druhou cenu Jan Kovařík
v 6. kategorii získali
druhou cenu Tobiáš Bursík a Dominika Macáková,
třetí cenu Šimon Červeňák
v 7. kategorii získala
první cenu Karolína Česká,
druhou cenu Miroslav Čermák
Gratulujeme!

Mezinárodní houslová soutěž “O cenu Václava Krůčka”
25. a 26. března 2023 se v Novém Jičíně konala Mezinárodní houslová soutěž “O cenu Václava Krůčka”. Naše Alenka Potužáková ze třídy MgA. Ondřeje Lébra získala ve své, tedy 3. kategorii 2. cenu. Této respektované mezinárodní houslové soutěže se zúčastnilo 50 soutěžících.
Gratulujeme
Soutěže BWDG v pražské RockOpeře
Tanečnice z tanečního oboru pod vedením Sabiny Bažantové za sebou mají další úspěšný víkend
Zúčastnily se taneční soutěže BWDG v pražské RockOpeře.
Poprvé si zatančily také mladší, a to dívky z 3. ročníku. S choreografií California Dreaming se v kategorii „Scénický tanec – Junioři” umístily na krásném 3. místě Gratulujeme a chválíme za odvahu ❤️
Skupinová choreografie dívek ze 4.-6. ročníku Fallout v kategorii „Contemporary – Junioři” rovněž obdržela bronzovou medaili
Oba duety ve stylu Contemporary – Junioři“ Mercy (soutěžila Barbora Kučerová a Kristýna Vacková) a Telephone (tančila Ela Hončíková a Claudia Lukander) se umístily na sdíleném 3. místě
Claudia Lukander rovněž reprezentovala ZUŠ Harmony v kategorii „Balet – Junioři – Sólo”, za které získala v mezinárodní konkurenci bronz
Skupina nejstarších dívek vybojovala 2x 2. místo v kategorii „Contemporary – Elite” a „Jazz – Elite“ s choreografiemi Hide & Seek a Dernière Danse.Všem tanečnicím moc gratulujeme!!!
Nyní už se dívky připravují na vystoupení v rámci Mezinárodního dne tance, jehož oslavy proběhnou 29.4. na Střeleckém ostrově a vy jste srdečně zváni! A také na vystoupení v rámci pálení čarodějnic 30.4. v Dolních Břežanech ‍♀️‍♂️. Pokud je chcete vidět tančit na vlastní oči, přijďte

Jarní Kytaroklání 2023

9.3. se opět konala kytarová soutěž, kterou pořádá naše ZUŠka:-) Letos se soutěže zúčastnily kromě žáků ZUŠ Harmony, další 4 ZUŠ (ZUŠ Josefa Suka-Benešov, ZUŠ Řevnice, ZUŠ Jesenice a ZUŠ Vrané), což považujeme za obrovský úspěch. Projekt je koncipován jako sólová kytarová soutěž, která se snaží do aktivního hudebního života zapojit co nejvíce mladých hudebníků.
Děkujeme a gratulujeme všem účastníkům za jejich výkony.
vysledkyV°tozova II. kategorieV°tozky I. kategoriePzedvn° vzher IV. kategoriePzedvn° vzher III. kategorie