Vernisáž v kavárně Mezzoforte

By 5.6.2016 No Comments

2. června 2016 se v žižkovské kavárně Mezzoforte konala 5. pražská vernisáž herce Miroslava Dvořáka. Vernisáž byla rozdělená na dvě části – odpolední vernisáž pro seniory Prahy 3 a večerní vernisáž pro veřejnost. Jako vzácný host vystoupila akademická malířka Inka Delevová, dále se divákům představila zpěvačka Ivana Harazimová a v několika různých vstupech (přednes Rozmarného léta, recitace básní Miroslava Dvořáka, autorská hra Návrat) hráli a recitovali: Josef Kovář, Miroslav Dvořák, Markéta Javorková, Jan Komberec (kouzelník z prestižního KIM clubu Praha, který odpoledne seniorům předvedl i své kouzelnické umění) a naše dvě žákyně – Eliška Moravová a Sára Hynková, které navíc celé odpoledne i večer skvěle odmoderovaly.

Více fotografií naleznete zde