NezařazenéNovinky

Rozvrhy pro nový školní rok

By 27.8.2015 No Comments

Vážení rodiče,

s blížícím se začátkem školního roku Vám zasílám pár informací. Tento a příští týden Vás budou učitelé kontaktovat ohledně rozvrhů.

Vzhledem k tomu, že školní rok začneme znovu v ZŠ, je výuka hudebních nauk z počátku roku omezena. Od září se bude pravidelně vyučovat pouze přípravná hudební výchova, normální hudební nauka začne od konce září. Rozvh najdete v příloze. Po zvážení vašich časových možností je nutné kontaktovat kolegu Tomáše Krejču na email tmkrejca@gmail.com a sdělit, na který termín nauky přihlašujete své díte. Maximální kapacita jedné třídy je 12 dětí. Prosíme vás o včasnou reakci, ať si vyberete vám vyhovující termín.

Výuka začíná od 7.9., první týden budeme ještě dolaďovat rozvrhy. Dále také připomínám, že všechny děti hudebního oboru mají zdarma možnost účasti ve sborovém zpěvu.
M. Marková

rozvrha nauk