Narozeninový koncert

By 13.5.2016 No Comments

Na narozeninovém dortu ZUŠ Harmony přibyla další svíčka a jako tradičně se učitelé a nejlepší žáci školy rozhodli slavit se svými příznivci a uspořádali narozeninový koncert školy. I tentokrát se prostor dolnobřežanské kaple na úvod večera rozezněl zpěvem vokální kapely učitelů. Celým večerem nás úspěšně provázely žákyně literárně-dramatického oboru. Během večera se pak představili například kytarový soubor, flétnový soubor atd..
Z řad učitelů se největšího aplausu dočkala interpretace Ježkova Bugatti stepu v podání Jaromíra Klepáče. Vrcholem celého večera bylo vystoupení přední české mezzosopranistky Andrey Tögel Kalivodové, která přijala naše pozvání. Koncert slavnostního večera zakončila nezapomenutelnou interpretací Bizetovy Habanery z opery Carmen, kterou paní Kalivodová uchvátila celé publikum.
A jakýže dárek dostala naše ZUŠka?
Ten nejkrásnější – navýšení kapacity školy na 330 dětí.
Děkujeme všem návštěvníkům za jejich přízeň a těšíme se na viděnou za rok – na 5. výročí založení ZUŠ Harmony.

Více foto najdete ZDE