Finálové kolo jarního Klavíroklání

By 9.5.2016 No Comments

Dne 4. 5. 2016 zažila ZUŠ Harmony velký hudební svátek. V rámci 2. ročníku soutěže Jarní klavíroklání se k nám sjeli vybraní klavíristé ze škol ZUŠ Libčice nad Vltavou a ZUŠ Kladno, aby se utkali v soutěžní přehlídce s vybranými žáky naší školy. Během soutěžního dne se představilo celkem 23 klavíristů. Do poroty, které předsedal čestný host Mário Bihári, usedli Jaromír Klepáč, Eduard Lakatoš (ZUŠ Kladno), Jana Neubergová za obec D. Břežany, Ludmila Čermáková (ZUŠ Libčice) a MUDr. Lenka Kejvalová jako tajemník poroty a zástupce rodičů. Po slavnostním vyhlášení výsledků s koncertem vítězů vystoupil a zároveň uzavřel 2. ročník Jarního klavíroklání předseda poroty Mário Bihári. Jeho vystoupení bylo nezapomenutelným zážitkem, který příjemně zpestřil celý slavností večer.

Více fotografií ZDE