miro_kon_2015

V letech 1994-1995 působil v Horáckém divadle v Jihlavě a v letech 1999-2004 v Městském divadle v Mostě. Hostoval v Divadle pod Palmovkou a v Národním divadle v Praze. Nyní je na volné noze. Jeho tvář je známá z televizního seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, kde ztvárnil roli lichváře Rudovského. Spolupráce s TV Óčko – hlas Óčka. Kromě činoherního herectví se také věnuje opernímu a operetnímu zpěvu. Mimo jiné několik let koncertoval se sólistkou Hudebního divadla v  Karlíně Gallou Macků. V současné době spolupracuje s operní pěvkyní Pavlou Štěpničkovou – operní recitál „Koncert nejen pro pana Mozarta“.  Věnuje se uměleckému přednesu, koncertnímu melodramu / člen společnosti Zdeňka Fibicha/ a divadlu jednoho herce, za které získal řadu ocenění. Vyučuje jevištní řeč a základy herectví na  VOŠ herecké v Praze. V agentuře AHA  a Descartes působí jako lektor rétoriky. Věnuje se výtvarné činnosti, koláže „Z trhanců a aldipel“, oleomalby. Člen divadelní společnosti Indigo Company. Na pedagogické škole studoval mj.  obor výtvarná výchova. Věnuje se výtvarné činnosti – osobité koláže „Z trhanců a aldipel“, oleomalby. Často se podílí na výtvarné složce inscenací – scéna, kostýmy. Spolupráce s akademickou malířkou Inkou Delevovou. Pořádá pravidelné tématické výstavy.